Samsung udostępnia klimatyzatory sterowane smartfonem

Drukuj
Kategoria: Klimatyzacja
Opublikowano

Samsung wprowadził na rynek serię klimatyzatorów których sterowanie jest możliwe za pomocą mobilnej aplikacji Samsung Smart Airconditioner. Aplikacja pełni rolę pilota i posiada praktycznie wszystkie funkcje, które są potrzebne do sterowania jednostką klimatyzacji.

Klimatyzatory natomiast, dzięki wyposażeniu w moduł WiFi łączą się z siecią domową, dzięki czemu możliwe jest sterowanie mobilne nawet gdy jesteśmy poza domem. Do sterowania można wykorzystać tablet lub smartfon z zainstalowaną aplikacją.

Wprowadzone na rynek klimatyzatory, oprócz funkcji umożliwiającej zdalne sterowanie, wyposażone są w wysokiej klasy jonizator powietrza, filtr Full HD zapewniający redukcję do 90% cząsteczek kurzu oraz funkcje d'light cool. Funkcja ta jest odpowiedzialna na bieżące monitorowanie parametrów powietrza oraz dobranie odpowiednich ustawień.

W celu oszczędności zużycia energii w klimatyzatorach wykorzystano system Smart Inverter oraz rozwiązanie Zero Standby Power, co wg producenta pozwala na zaoszczędzenie nawet do 80% energii.

Na rynku dostępne są następujące modele:
seria K - AQV09KBBN - 6088 PLN
Seria Y – AR09SSYAWTN  - 5730 PLN
Seria E+ - AR09FSSEDWUN – 4795 PLN

Źródło: samsungmedia.pl

Powered by Bullraider.com
Copyright 2011 Samsung udostępnia klimatyzatory sterowane smartfonem.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free