Wigmors. Centrala

Adres:
Irysowa 5
51-117 Wrocław


Kontakt:
713265000
www.wigmors.pl
biuro@wigmors.pl
Firma WIGMORS powstała w 1981 roku. Należymy obecnie do największych w Polsce dystrybutorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Posiadamy bogatą ofertę handlową, obejmującą tysiące produktów asortymentowo związanych z chłodnictwem i klimatyzacją - od drobnych akcesoriów do kompletnych instalacji. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu liczących się na światowym rynku chłodniczym producentów a oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

W ofercie posiadamy m.in.:
- sprężarki i zespoły sprężarkowe
- agregaty skraplające
- wymienniki ciepła
- automatykę chłodniczą i przemysłową
- armaturę chłodniczą
- czynniki chłodnicze i chłodziwa
- środki chemiczne dla chłodnictwa i klimatyzacji (czyszczące, dezynfekujące i inne)
- klimatyzatory
- meble chłodnicze
- komory chłodnicze
- narzędzia i przyrządy serwisowe
- oleje chłodnicze

Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym z zakresu technologii chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Nasza oferta wykracza poza ramy asortymentu chłodniczego i klimatyzacyjnego. Posiadamy status Autoryzowanego Centrum Dystrybucji komponentów automatyki przemysłowej firmy Danfoss, oferując produkty znajdujące szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju instalacjach przemysłowych. Jesteśmy ponadto przedstawicielem w Polsce firmy C.E.M.E. - największego włoskiego producenta zaworów oraz pomp elektromagnetycznych oraz Extech Iinstruments - producenta elektronicznych przyrządów pomiarowych (USA), znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

W 2008 r. uruchomiliśmy - pod adresem www.chlodnictwo-sklep.pl - sklep internetowy który - choć cały czas rozbudowywany o nowe pozycje towarowe - już dziś jest największym sklepem internetowym w branży. Zapraszamy!

Mapa dojazdu:
Copyright 2011 Wigmors. Centrala, Wrocław w katalogu firm portalchlodniczy.pl.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free