Bolid Sp. zo.o.

Adres:
Kielecka 16/24
26-600 Radom


Kontakt:
048 331-12-83
www.bolid.pl
biuro@bolid.pl
"Bolid" jest polską firmą, działającą od 1986 roku.
Produkujemy, dostarczamy i serwisujemy

* Urządzenia chłodnicze specjalnego przeznaczenia (z ang. chiller) o mocy od 0,5 do 32 kW, mogące pracować jako wytwornice wody lodowej, schładzacze procesowe oraz jako kompaktowy agregat wody lodowej do cyrkulowania zimnej wody lub mieszanek glikolowych w obiegach zamkniętych.
W ofercie schładzacz małej mocy (0,5÷5kW), schładzacz średni (5÷10kW) i schładzacze o mocy 10÷32kW. Wszystkie z własnym modułem hydraulicznym.
Najnowsza oferta obejmuje schładzacze wody dla piekarni. Schładzacz wody B/300/MTR z dozownikiem FLOWMETER i schładzacz B/300/M przystosowany do współpracy z mieszaczem wody ciepłej.

* Sprzęt i urządzenia do rozlewania i chłodzenia piwa beczkowego dla browarów, minibrowarów restauracyjnych, odbiorców prywatnych - także roll-bary i pompki PARTY na imprezy i wypady w plener.
W ofercie chłodziarki jednoobwodowe i wieloobwodowe, głowice KEG (głowica typ A, głowica typ S i głowica typ M). Dostępne inne akcesoria takie jak: nalewak, reduktor CO2, butla CO2, pompka do piwa, wąż do piwa oraz inne akcesoria do piwa

* Dla branży budowlanej produkujemy i dystrybuujemy OLKIT BUDOWLANY. Jest to trwale plastyczna masa do uszczelniania i wygłuszania. o uniwersalnych cechach i zastosowaniach. Występuje w kolorze czarnym w opakowaniach od 1 do 25kg. OLKIT BUDOWLANY przystowany jest do nakładania ręcznego i mechanicznego.

www.olkit.pl

Mapa dojazdu:
Copyright 2011 Bolid Sp. zo.o., Radom w katalogu firm portalchlodniczy.pl.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free