PAGO Sp. z o.o.

Adres:
Fabryczna 14
62-065 Grodzisk Wielkopolski


Kontakt:
061 44 81 343
www.pago.net.pl
pago@pago.net.pl
Nowoczesna Chłodnia Składowa PAGO zlokalizowana jest w Grodzisku Wielkopolskim, 15 kilometrów od autostrady A2. To obiekt, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki nim mamy możliwość zaoferować składowanie towarów mrożonych na najwyższym poziomie.
Posiadamy 5 doków załadowczych wyposażonych dodatkowo w system informatyczny co w znacznym stopniu usprawnia obsługę klientów. Obiekt wyposażony jest w tunel zamrażalniczy o wydajności 60 ton na dobę. Chłodnia spełnia wszystkie standardy unijne oraz wymogi jakościowe a obiekt znajduje się pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej i Sanitarnej.
Nasze atuty to aż dwadzieścia pięć tysięcy miejsc paletowych w dwóch komorach mroźniczych wyposażonych w regały jezdne i wjezdne. Towar przechowywany jest w temperaturze – 24˚C.
Oferujemy możliwość składowania mrożonych owoców, warzyw, grzybów, ryb, drobiu, mięsa, fast food, lodów, dań gotowych, produktów mleczarskich i jajczarskich, koncentratów i pulp owocowych.
Specjalny system do sterowania chłodnią, oparty o mobilne terminale radiowe pozwala między innymi na identyfikację miejsca składowania towaru, z dokładnością do jednej pozycji. System może pracować na zasadach LIFO, FIFO i FEFO.
Nowoczesny obiekt umożliwia również świadczenie usług dodatkowych, takich jak konfekcjonowanie, przepakowywanie, paletyzowanie i etykietowanie towaru.
W lipcu 2008 roku uruchamiamy pełną obsługę logistyczną. Przyjmujemy również świeże niepakowne mięso na choinkach i hakach.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Do końca 2008 uruchamiamy obiekty w okolicach Warszawy i Trójmiasta.Mapa dojazdu:
Copyright 2011 PAGO Sp. z o.o., Grodzisk Wielkopolski w katalogu firm portalchlodniczy.pl.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free