PRAVA Adamski Dariusz

Adres:
ul. Krakowska 144
40-393 Katowice


Kontakt:
www.prava.com.pl
prava@prava.com.pl
Firma PRAVA Adamski Dariusz posiada już 9 letnie doświadczenie w swojej branży klimatyzacyjno wentylacyjnej. Wykonywaliśmy montaże zarówno dla instytucji państwowych, firm prywatnych oraz odbiorców indywidualnych.

Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.

Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę.

Jesteśmy przedstawicielem firm: LG, SINCLAIR, SAMSUNG, CHIGO, FUJITSU, FUJI ELECTRIC, HAIER, DAIKIN, GREE, VIVAX

Dbając o standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez certyfikaty, atesty i nasze wieloletnie doświadczenie.

Mając na uwadze poprawne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy również stałą konserwacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dla zapewnienia ekonomicznej eksploatacji oraz długotrwałego prawidłowego funkcjonowania urządzeń należy regularnie wykonywać przeglądy konserwacyjne.

Staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni, dlatego na każdą z wykonach usług dostaną Państwo gwarancję.

U nas możesz liczyć na krótkie terminy i wysoką jakość usług!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą, montażem, zakupem bądź konserwacją sprzętu prosimy o wysłanie zapytania na nasz adres email: prava@prava.com.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie: 501 625 147, 514 175 858 lub 507 130 511

Mapa dojazdu:
Copyright 2011 PRAVA Adamski Dariusz, Katowice w katalogu firm portalchlodniczy.pl.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free